Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej zamknij
Sprawdzone pomysły na zaręczyny

Sprawdzone pomysły na zaręczyny

Bielsko-Biała sprawdzone pomysły na zaręczyny

Oświadczyny to dla mężczyzn niezwykle stresujący moment. Pomimo tego, że nie dopuszczamy do siebie myśli uzyskania w odpowiedzi „NIE” lub ucieczki bez słowa, scenariusz może być różny… 
By zminimalizować ryzyko rozczarowania, warto zatroszczyć się o odpowiednią oprawę tego niezwykłego dnia i wzmocnić swoje miłosne wyznanie okazałym diamentem. Gdzie i w jakich okolicznościach się oświadczyć?

Odtworzenie oświadczyn z romantycznej komedii, wręczenie pierścionka podczas krótkiego weekendu w Paryżu lub podczas eleganckiej kolekcji – zaręczyny wcale nie muszą być tak sztampowe. Warto się odrobinę wysilić i zaplanować coś bardziej oryginalnego, ekscytującego i szalonego. Jaki pomysł sprawdzi się najlepiej?

Tam, gdzie wszystko się zaczęło

Sprawdzonym i niezwykle romantycznym pomysłem na zaręczyny będzie odtworzenie nastroju i wydarzeń pierwszego spotkania, pierwszej randki z prawdziwego zdarzenia czy pierwszego pocałunku. Wspominając pierwsze wspólne chwile można za pomocą pierścionka rozpocząć snucie planów na wspólne spędzenie reszty życia. Czy w takich okolicznościach uzyskanie odmownej odpowiedzi na najważniejsze pytanie wieczoru jest w ogóle możliwe?

Wykaż się kreatywnością!

Kolejnym ciekawym pomysłem na zaręczyny jest wykazanie się kreatywnością. Propozycję wspólnego spędzenia życia można zamieścić w gazecie, wykorzystać do tego celu billboard na trasie, którą codziennie przemierza nasza ukochana lub nagrać film, który sprytnie wmontujemy w DVD z ulubionym filmem czy serialem. Tekst oświadczyn możemy również zamieścić na kartce papieru, którą wkomponujemy w album pełen wspólnych zdjęć lub zamkniemy w butelce i niby przypadkiem odnajdziemy ją podczas spaceru brzegiem morza. Możliwości jest naprawdę całe mnóstwo.

Z nutką adrenaliny

Jeśli zarówno Ty jak i Twoja ukochana uwielbiacie przygody i adrenalinę, doskonałym pomysłem będą podniebne zaręczyny – podczas wspólnego lotu balonem czy helikopterem. Ciekawym pomysłem będzie też wspólny skok ze spadochronem, który zakończy się lądowaniem w sercu usypanym z płatków róż. Jeszcze bardziej ekscytujące może być upozorowanie porwania i odbicie z rąk oprawców swojej miłości. Te i wiele innych pomysłów zrealizować możemy samodzielnie, z pomocą bliskich lub profesjonalistów mających na tym polu niemałe doświadczenie.