Pierścionki zaręczynowe

Niezastąpionym elementem wyjątkowego dnia oświadczyn i symbolem zapowiedzi pięknego, wspólnego życia jest pierścionek zaręczynowy. DM Biżuteria oferuje ponadczasową kolekcję na tę okazję – zapewniamy, że nasze propozycje zachwycą każdą wybrankę!

 

Polecamy modele z najwyższej jakości kruszcu w klasycznych i nowoczesnych wzorach, romantyczne i bogato zdobione. Pierścionek zaręczynowy z brylantem, szafirem, diamentem czy klasyczny z cyrkonią? Istotne, aby stylem odpowiadał gustom Twojej wybranki. Proponujemy modele z żółtego i białego złota, dwukolorowe z delikatnym lub okazałym zdobieniem, w pełnej rozmiarówce i bogatym wzornictwie.

 

Kamienie szlachetne posiadają barwę H i czystość SI. Każdy model dostępny w naszej ofercie zaskakuje swoją nowoczesnością oraz unikatowością. Do każdego modelu dołączony jest certyfikat jakości oraz ozdobne pudełeczko. Klasyczny pierścionek zaręczynowy dedykujemy osobom ceniącym sobie prostotę we wzorcowym wydaniu, miłośnikom ekskluzywnej biżuterii modele z łączonymi kolorami i brylantem. Dla narzeczonych przygotowaliśmy także atrakcyjną ofertę na obrączki ślubne.

 

Zapraszamy do składania zamówień w salonie w Bielsko Białej lub online!

na stronę
Pokazuje 1 - 21 z 22 elementów