Obrączki ślubne

Stanowią symbol miłości i wierności. Obrączki ślubne to jeden z najważniejszych elementów planowanej uroczystości zawarcia związku małżeńskiego. Dlatego ich wybór jest tak ważny – w końcu będziemy je nosić każdego dnia przez długie lata!

 

W DM Biżuteria znajdą Państwo wzory trafiające w gusta nawet najbardziej wymagającej pary. Wykonujemy niepowtarzalne obrączki ślubne na zamówienie - cienkie lub grube, płaskie lub wypukłe z delikatnym zdobieniem, diamentowane, matowe, satynowe lub polerowane. Świadomi oczekiwań naszych Klientów zapewniamy kompleksowe wykonanie usługi, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Dla nas najważniejszy jest każdy, nawet najmniejszy detal. W trakcie realizowanych zamówień nie stawiamy żadnych barier - Klient sam wybiera wzór biżuterii i może go dowolnie modyfikować, by stworzyć swój własny, wymarzony wzór. W ramach działań polecamy możliwość wykonania grawera po wewnętrznej stronie GRATIS!

 

Zapraszamy do kontaktu i złożenia zamówienia!

na stronę
Pokazuje 1 - 21 z 156 elementów

Obrączki ze złota – ponadczasowy symbol miłości

Kształt koła w wierzeniach ludowych przypisywany jest nieskończoności, co sprawia, że złote obrączki ślubne symbolizują trwałość i ponadczasowość związku. Wkładane są one na palec podczas przyrzeczenia wzajemność miłości, wierności i uczciwości małżeńskiej, przypominają o składanej przysiędze oraz przypominają wyjątkowość zaślubin. Złoto symbolizuje bogactwo, wieczność oraz miłość, dlatego to właśnie ten szlachetny kruszec najczęściej wybierany jest na obrączki ślubne. Ta wyjątkowa biżuteria stanowi przecież symbol bogactwa uczuć i emocji, jest wyrażeniem miłości i ponadczasową pamiątką zawarcia związki.

Obrączki ślubne złote 585 – biżuteria bliska Twojemu sercu

W DM Biżuteria projektujemy i tworzymy tanie i droższe obrączki ze złota o najbardziej popularnej próbie 585, które chcemy podarować naszym Klientom w jednym z najważniejszych dniu w ich życiu. W misternym wyrobie biżuteryjnym zaklinamy ponadczasowe wzornictwo, szlachetne formy i perfekcję wykonania. Kolekcję dopasowujemy do indywidualnego gustu i oczekiwań Państwa Młodych, dlatego wykonujemy obrączki ślubne o różnej szerokości (m.in. 4mm, 5mm i 6mm), kształtach (płaskie, zaokrąglone) oraz wzorach.

Klasyczne złoto w żółtawym odcieniu, lśniąca biel, efektowny róż, a może nowoczesne połączenia w obrączkach wielokolorowych? Delikatne zdobienia serduszkami, finezyjne cyrkonie lub szlachetne brylanty? Złote obrączki z naszej kolekcji to biżuteria ślubna, wśród której każda Para Młoda odnajdzie wzór najbliższy ich sercu!