Obrączki ślubne i pierścionki na każdą okazję


DM Biżuteria to nowoczesna firma z dwunasto-letnim doświadczeniem ukierunkowana na bezpośredni, indywidualny kontakt z każdym klientem. Naszą pasją jest złoto - żółte, białe czy różowe, z którego wykonujemy zachwycającą biżuterię. Każdą parę obrączek, każdy pierścionek wykonujemy ręcznie, z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Zastosowanie bezszwowej technologii zapewnia najwyższą jakość produktów i trwałość na dziesiątki, a nawet setki lat.

Prezentujemy na naszej stronie projekty, które tworzone są z myślą o trzech grupach klientów: miłośnikach klasycznej elegancji, nowoczesnej prostoty oraz ekskluzywnego stylu. Każdy z wzorów możemy dowolnie modyfikować: zmieniać szerokość, kolory złota, ilość i wielkość brylantów, rodzaj wykończenia powierzchni czy inne zdobienia.
Specjalizujemy się w indywidualnych zamówieniach - jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły, umożliwiamy klientom uczestnictwo w procesie tworzenia ich własnej, wyjątkowej biżuterii. Nie stawiamy ograniczeń - wykonamy każdy, wskazany przez klienta wzór. Dodatkowo, wykonujemy indywidualne grawery wewnątrz każdej pary obrączek - gratis!
Serdecznie zapraszamy!


Fantazja klienta na pierwszym miejscu

Każdą z prezentowanych na stronie obrączek możemy dowolnie modyfikować, w zależności od indywidualnych potrzeb i pomysłowości klientów:

- zmiana koloru złota (żółte/białe/różowe)
- usunięcie lub dodanie brylantów (dowolna ilość)
- dowolny rodzaj wykończenia powierzchni (poler, satyna, mat, diamentowanie)
- łączenie różnych kolorów złota w jednej obrączce
- zmiana szerokości i gramatury obrączki
- możliwość łączenia różnych wzorów obrączek

Podobnie możemy modyfikować oraz tworzyć zupełnie nowe wzory pierścionków - zarówno zaręczynowych, jak również tych na każde inne okazje. Możemy dowolnie zmieniać i łączyć kolory złota oraz wielkość i ilość brylantów.


Gwarancja szybkiej realizacji

Naszym priorytetem jest terminowa realizacja zamówienia. Wszystkie produkty wykonujemy samodzielnie, dlatego możemy sobie pozwolić na obietnice, których spełnienie gwarantujemy:

- Obrączki ślubne - realizujemy standardowo w maksymalnie 2 tygodnie.
- Pierścionki z brylantem - wykonamy w 10 dni.
- Złote pogotowie - w wyjątkowych sytuacjach jesteśmy w stanie wykonać przyszłej młodej parze obrączki w 7 dni, bez dodatkowych kosztów!


Co wyróżnia naszą firmę?

- indywidualne podejście do klienta - oryginalne wzornictwo - szybkość realizacji - dbałość o każdy szczegół - gwarancja najwyższej jakości produktu -


Cennik

Ostateczny koszt realizacji zamówienia ustalamy każdorazowo, na podstawie indywidualnie wybranych cech produktu. Dlatego nie podajemy konkretnych cen przy prezentowanych na stronie modelach biżuterii. Przy odpowiednich modyfikacjach, koszty mogą ulec zasadniczej zmianie. Standardowo i bez żadnych dodatkowych opłat, udostępniamy naszym klientom niezwykle szerokie spektrum możliwości zmian w wybranym przez nich wzorze. Czynniki, które w największym stopniu wpływają na cenę obrączek i pierścionków to:

- rozmiar
- szerokość obrączki
- rodzaj kamienia (brylant/ cyrkonia)
- wielkość kamienia
- ilość kamieni
- elementy ozdobne (brak zdobień/ proste zdobienia/ zaawansowane, skomplikowane wzornictwo)

Parametry te (i wiele innych) możemy w fazie projektowej dowolnie modyfikować, w zależności od potrzeb klienta. Dlatego, dzięki elastycznej i otwartej na współpracę postawie, skłonni jesteśmy stwierdzić, że możemy odpowiedzieć na każde potrzeby i oczekiwania. U nas klient decyduje, ile chce zapłacić za swoją własną biżuterię.

DM Biżuteria - zapraszamy do kontaktu!

polskie-cechy-znaki-probiercze
Informacje

Nowe produkty

Promocje

Tagi