Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej zamknij
Najpiękniejsze prezenty na Pierwszą Komunię Świętą

Najpiękniejsze prezenty na Pierwszą Komunię Świętą


Pierwsza Komunia Święta to jedno z najważniejszych i najpiękniejszych wydarzeń w życiu dziecka i jego rodziny. To także ważny czas dla zaproszonych Gości, którzy chcą aby ich prezent stał się pamiątką na długie lata. Jednymi z najchętniej wybieranych prezentów są dewocjonalia. Co wybrać? Podpowiadamy!

Dla dziewczynki i dla chłopca.
Doskonałą pamiątką na prezent dla dziewczynki są medaliki z wizerunkiem Matki Boskiej, złote różańce, przywieszki w kształcie aniołka, kolczyki z kolorowymi kamieniami, a także srebrne krzyżyki zdobione cyrkoniami.

➤ Rozsuwane serduszko z Matką Boską https://bit.ly/2FkdyPo

➤ Złoty Różaniec https://bit.ly/2FlwayQ

➤ Złoty Aniołek z cyrkoniami https://bit.ly/2qZBkLC

➤ Delikatne kolczyki z cyrkoniami https://bit.ly/2r6tlfZ

Prezentem, który niewątpliwie przypadnie do gustu chłopcu będzie klasyczny, prosty złoty krzyżyk, medalik z wizerunkiem Jezusa Chrystusa, a także złoty medalik Skaplerz.

➤ Złoty medalik Skaplerz https://bit.ly/2HtiszP

➤ Złoty medalik z wizerunkiem Pana Jezusa https://bit.ly/2HtiszP

➤ Delikatny Krzyż https://bit.ly/2HUL6ZV

Oczywiście to jest kilka propozycji. W salonie biżuteryjnym można spotkać niezliczoną ilość wzorów począwszy od tych tradycyjnych skończywszy na nowoczesnych, ponadczasowych wzorach.